Adelina ia shpreh dashurinë burrit në shqip, por i papritur reagimi tij

15:43 | 05 Maj 2019

Adelina Tahiri është këngëtarja e mirënjohur shqiptare nga Maqedonia.

Përveç me këngët, është jeta shumë luksoze e saj dhe e burrit ajo që e bën edhe më të përfolur në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale, dhe së fundi ajo ka publikuar disa imazhe ku shihet në dasmë shqiptare bashkë me burrin.

Dhe në një moment ajo ia shpreh dashurinë e ai vallëzon me këngë e valle shqipe nga gëzimi./ORAinfo/

Komento: