Adelina kthehet në shtëpi, por gjendja e saj do t’iu befasojë

19:12 | 29 Dhjetor 2018

Adelina Tahiri, duket se tani iu është kthyer jetës së saj normale në Shkup, pas pushimit që e pati me burrin e djalin.

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia tani po kalon në ditët e saj më të mira si nënë e re, ndonëse u paragjykua shumë pas lidhjes së saj me burrin maqedonas 50 vjeçar, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë poston momente nga jeta e saj private e publike.

E sot, ajo ka postuar një fotografi ku shihet se posa ka dalë nga grimeri, e ku po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: