Adelina në pushim, e burri e ‘mbulon’ me dhurata

21:45 | 18 Dhjetor 2018

Adelina Tahiri bashkë me burrin e djalin po i kalojnë ditët më të bukura në këtë fundvit.

Ajo këto ditë po qëndron në Vjenë dhe nga atje ka postuar fotografi dhe video nga më të ndryshmet për të na treguar sa shumë po e shijon pushimin atje.

E sot ajo ka postuar në Instastory video ku shihen parfume të sapo blera e që siç duket janë dhuratë nga burri I saj./ORAinfo/

Komento: