Adelina Tahiri me muzikë maqedonase e ‘kallë’ atmosferën bashkë me burrin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina Tahiri me muzikë maqedonase e ‘kallë’ atmosferën bashkë me burrin

23:40 | 29 Dhjetor 2018

Adelina Tahiri menjëherë pasi u kthye nga pushimi kanë shkuar me burrin në një festë.

Atje duket se e po e shijojnë shumë këtë mbrëmje pasi Adelina ka postuar video ku shfaqet duke vallëzuar me burrin me këngë maqedonase, përcjell ORAinfo.

Kujtojmë që Adelina është paragjykuar shumë në publik për shkak të lidhjes së saj me burrin jo shqiptar, mirëpo ajo vendosi t’I injorojë dhe ta vazhdojë jetën.

E këtë e kemi vërejtur edhe në videot që ajo I ka postuar duke valëzuar në krahët e burrit./ORAinfo/

Komento: