Adelina Tahiri një nënë shumë e kujdesshme, kaq bukur e ka veshur djalin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina Tahiri një nënë shumë e kujdesshme, kaq bukur e ka veshur djalin

18:10 | 28 Dhjetor 2018

Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj.

Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, ajo ka vendosur t’I injorojë ato dhe të vazhdojë jetën që ka nisur, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të djalit të cilin e ka veshur tejet bukur./ORAinfo/

Komento: