“Adios” Zidane, ky është trajneri i ri i Real Madrid – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

“Adios” Zidane, ky është trajneri i ri i Real Madrid

23:30 | 20 Shtator 2019

Zidane, mund të shkarkohet.

Mundo Deportivo besoj se presidenti i Real Madrid, Florentino Perez dëshiron që Xabi Alonso të zëvendësojë Zinedine Zidane në Santiago Bernabeu, përcjell ORAinfo.

Raporti thotë se presidenti beson se klubi bëri një gabim duke e lënë Alonso, i cili po stërviste ekipet e tyre të të rinjve, të largohej për në Real Sociedad dhe se ish-mesfushori i tyre do të sillte njohuri karakter dhe taktik në dhomën e veshjes./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!