Adriana e ‘tradhton’ të dashurin, shfaqet duke u puthur në buzë me një femër! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adriana e ‘tradhton’ të dashurin, shfaqet duke u puthur në buzë me një femër!

12:08 | 21 Qershor 2021

Deputetja e Kuvendit të Kosovës e puth në buzë një vajzë dhe publikon videon

Aktorja e njohur Adriana Matoshi, njëherit deputete e Kuvendit të Kosovës, së fundmi ka habitur ndjekësit përmes një videoje që ajo vendosi ta ndajë me ta.

Bukuroshja bionde u shfaq duke shkëmbyer puthje me një vajzë, që rezulton të jetë artistja Time Aliu.

Një gjest i tillë ka ardhur si pasojë e një trendi në Tik Tok, ku supozohet të shkëmbesh puthje pa e ditur pala tjetër.

Matoshi ka thënë për vajzën se e ka shoqe shumë të mirë.

Komento: