Afërdita është kaq e zonja, kështu e ka shtruar iftarin për gjithë familjen e burrit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afërdita është kaq e zonja, kështu e ka shtruar iftarin për gjithë familjen e burrit

22:43 | 22 Maj 2019

Afërdita Demaku është këngëtarja kosovare e që u bë tejet e njohur që në paraqitjen e parë.

Me zërin e saj të veçantë arriti të bëhet tejet e pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Tani, ajo po e shijon suksesin e këngës së saj të re ‘qitja pikën’.

Gjatë kësaj kohe ajo nuk po mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Dhe sot, ajo ka publikuar disa foto ku shihet se ka ftuar familjen e burrit për iftar dhe ka përatitur bukë për ta./ORAinfo/

Komento: