Afërdita kujton martesën, publikon një foto të paparë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afërdita kujton martesën, publikon një foto të paparë

18:31 | 29 Dhjetor 2018

Afërdita Dreshaj, e ka kujtuar ditën e martesës së saj.

Gjatë vitit që po lëmë pas, modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj i dha fund beqarisë.

Ajo u kurorëzua me hokeistin çek, Jakub Kindl dhe përmes një imazh ajo ka kujtuar ditën më të rëndësishme të jetës së saj, shkruan Indeksonline.

Afërdita shihet në fustani e bardh përkrah bashkëshortit derisa ka shkruar ‘Gjashtë muaj më parë’.

Ndryshe, Afërdita gjatë këtij viti nuk ishte mjaft aktive me ndonjë projekt muzikor.

Komento: