Afërditës i shkon nëna për vizitë në shtëpinë e burrit, kështu e pret ajo

13:44 | 17 Dhjetor 2018

Afërdita Dreshaj është ndër këngëtaret dhe modelet më të njohura.

Ajo njihet si një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje, ku shihet se i ka shkuar nëna për vizitë.

E për këtë, padyshim se Afërdita është gëzuar shumë./ORAinfo/

Komento: