Afrona bëhet gati për të dal, shikoni si po duket e veshur me minifund – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afrona bëhet gati për të dal, shikoni si po duket e veshur me minifund

17:01 | 07 Korrik 2020

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me minifund dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: