Afrona del me Bleron, grimi i saj do t’iu befasojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afrona del me Bleron, grimi i saj do t’iu befasojë

17:25 | 28 Dhjetor 2018

Afrona Dika dhe këngëtari Blero janë tani një ndër çiftet më të përfolura të estradës.

Ata janë të fejuar dhe për pak muaj pritet të bëjnë edhe dasmën e tyre, e që është e përfolur ende pa ndodh, përcjell ORAinfo.

Edhe pse jetojnë në shtete të ndryshme, ata takohen shumë shpesh e dëshmi për këtë janë fotografitë e shumta që i postojnë bashkë.

E sot në rrjete sociale ka qarkulluar një fotografi ku shihet Afrona dhe Blero, por ajo çka bie në sy është grimi i lehtë i Afronës por që duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: