Afrona dhe Blero shprendajnë dhuarta, vëmendje merr veshja e tyre – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afrona dhe Blero shprendajnë dhuarta, vëmendje merr veshja e tyre

14:41 | 31 Dhjetor 2018

Në prag të ndrrimit të motmoteve, secili nga ne mundohemi të ofrojmë më shumë dashuri dhe dhurata.

Blero dhe Afrona kanë dhuruar disa dhurata për fëmijët.

Blero dhe Afrona të veshur me kostumin e babadimrit, kanë gëzuar fëmijët me dhurata, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaq fëmijët me buzëqeshje në fytyrë pasi pranuan dhuratat.

“Te falesh buzqeshje gezim dhe lumturi eshte gjeja ma e bukur qe mund te besh. Femijet jan vet jeta 😊 Urime Viti i ri Te Gjithve ❤🍾”, ka shkruar Blero.

Për ndryshe, çifti planifikojnë që gjatë 2019-ës të kurorëzojnë dashurinë me martesë.

Komento: