Afrona vishet me shumë stil, por çfarë po ndodh me pamjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afrona vishet me shumë stil, por çfarë po ndodh me pamjen e saj

12:17 | 03 Janar 2019

Afrona Dika është e fejuara e këngëtarit shumë të njohur shqiptare, Bleros.

Lidhja e tyre u komentua shumë në media e në publik, e tani ata të dy përbëjnë një ndër çftet më të përfolura shqiptare, përcjell ORAinfo.

Afrona ushtron profesionin e modeles në Zvicërr dhe duket se në këtë drejtim është shumë e suksesshme.
Krahas kësaj është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo sot ka postuar një fotografi ku shihet se është bërë gati për punë, mirëpo ajo çka merr gjithë
vëmendjen është se ajo ka dalë me shumë pak grim dhe flokët e parregulluar. /ORAinfo/

Komento: