Agnesa bëhet kaçurrele, por çfarë nuk shkon me pamjen e saj

16:03 | 03 Janar 2019

Agnesa Vuthaj është modelja nga Istogu që u bë e njohur për publikun që në vitin 2004 kur u shpall Miss Albania.

Ajo është një ndër modelet më të suksesshme, e që tani ka krijuar markën e me veshmbathje për femra, ‘Agnesa Vuthaj’, përcjell ORAinfo.

Agnesa këtë kohë po e kalon në Nju Jork, ku duket se po shijon shumë kohën atje.

Mirëpo sot, ajo ka postuar një fotografi në Instastory, ku shfaqet pa grim dhe jo si jemi mësuar ta shohim Agnesën./ORAinfo/

Komento: