Agnesa flet për martesën e saj, ja si do të dukej ajo!

11:54 | 06 Dhjetor 2018

Agensa Vuthaj konsiderohet si një ndër femrat më të bukura në Kosovë.

Ajo ishte zgjedhur Miss Albania 2004 dhe me këtë rast kishte përfaqësuar shtetin shqiptar në gara ndërkombëtare të bukurisë.

Megjithatë, duket se zeshkania po ia arrin që në fshehtësi të madhe ta ruan jetën private.

Në fakt, bukuroshen nuk e kemi parë deri më tani në shoqëri të ndonjë mashkulli, por kjo nuk do të thotë se nuk ëndërron të martohet.

Modelja së fundi për Prive tregoi se çka u pendua, por edhe cila është dasma e ëndrrave për istogasen.

Përpos këtyre, Agnesa tregoi edhe disa gjëra të tjera dhe ju mund t’i kuptoni vetëm përmes videos së mëposhtme.

Ndryshe, Vuthaj është duke punuar në projekte të reja të modës, të cilat do t’i prezantoj gjatë vitit të ardhshëm.

Komento: