Agnesa ndryshon look-un, do t’iu lë gojë hapur me pamjen e re

20:51 | 20 Dhjetor 2018

Agnesa Vuthaj është modelja nga Istogu dhe një ndër modelet më të suksesshme shqiptare e që arriti të jetë shumë e pëlqyer për publikun që nga viti 2004 kur u zgjodh Miss Albania.

Ajo tani ka bërë edhe markën e saj të rrobave që e ka quajtur ‘Agnesa Vuthaj’, me të cilën po arrin të ketë sukses jo vetëm në Kosovë por edhe jasht kufijve kombëtarë, shkruan ORAinfo.

Agnesa njihet për stilin e saj të veçantë dhe shumë elegant, që e shohim në fotografitë e shumta që i poston në rrjetet sociale.

Së fundmi, Agnesa ka ndryshuar look-un e saj. Ajo tani është bërë sërish kaçurrele. Kaq joshëse po duket në stilin e ri. /ORAinfo/

Komento: