Agnesa publikon fotografinë e fundvitit, por ja në krahët e kujt

22:50 | 18 Dhjetor 2018

Agnesa Vuthaj është një ndër modelet më të suksesshme shqiptare.

Modelja nga Istogu, karrierën e fillloi kur u shpall Miss Albania 2004 dhe më vonë suksesin e madh e arriti kur hapin markën e saj me veshmbathje për femra, ‘Agnesa Vuthaj’, përcjell ORAinfo.

Këtë kohë më shumë se çdo herë tjetër, Agnesa ka qenë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Ajo sot ka postuar një fotografi ku shihet e veshur me rroba të babadimrit dhe afër vetës ka një arush të madh./ORAinfo/

Komento: