Agnesa Vuthaj vishet kaq provokuese, trupi i saj si ‘thupër’ merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Agnesa Vuthaj vishet kaq provokuese, trupi i saj si ‘thupër’ merr gjithë vëmendjen

12:24 | 17 Janar 2022

Modelja e njohur shqiptare, Agnesa Vuthaj ka befasuar me dukjen e saj në disa foto që ka postuar në Instagram.

Agnesa Vuthaj po vazhdon të jetë “in” në trendët e modës dhe kjo shihet edhe në fotot e saj të fundit, përcjell ORAinfo.

Atë e kemi parë duke pozuar në mënyra të ndryshme, po së fundmi Agnesa është shfaq me vello të bardhë.

Ani pse ka vite që është zgjedhur miss, bukuria e saj nuk është zbehur, ajo akoma është po aq e bukur dhe unike.

Agnesa shpesh është përfolur edhe për jetën e saj private, ndonëse s’ka pas asnjë konfirmim nga ana e saj.

Modelja se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e goxha provokuese.

Në këto imazhe, Agnesa ekspozon linjat e saj përfekte trupore, ndërsa fustanin që ka veshur rrezikon që të ekpozoj me shumë se ç’duhet. /ORAinfo/

Komento: