Agnesa Vuthaj vjen me dukjen më të ‘çuditshme’ ndonjëherë, ja çka ka vendosur në kokë

21:19 | 11 Dhjetor 2018

Agnesa Vuthaj është modelja nga Istogu dhe një ndër modelet më të sukseshme shqiptare e që arriti të jetë shumë e pëlqyer për publikun që nga viti 2004 kur u zgjodh Miss Albania.

Ajo tani ka bërë edhe markën e saj të rrobave që e ka quajtur ‘Agnesa Vuthaj’, me të cilën po arrin të ketë sukses jo vetëm në Kosovë por edhe jasht kufijve kombëtarë, shkruan ORAinfo.

Agnesa njihet për stilin e saj të veçantë dhe shumë elegant, që e shohim në fotografitë e shumta që I poston në rrjetet sociale.

Por sot , ajo ka postuar disa fotografi me një dukje shumë interesante me një kapelë në kokë që se keni parë më herët./ORAinfo/

Komento: