Aida vesh pallton më të bukur, të gjatë deri në fund të këmbëve, ja si po duket

17:11 | 15 Dhjetor 2018

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit, shkruan ORAinfo.

Tani Aida realizon projekte të shumta të cilat gjithmonë rezultojnë të suksesshme.

Këngët e saj janë zakonisht disa balada të cilat i këndon me shumë ndjeshmëri.

Aida është aktive për fansat e saj edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme si në aspektin profesional ashtu edhe personal.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një pallto të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: