Aktori i “O sa mirë”, bëhet baba për herë të dytë, mësohet emri i djalit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aktori i “O sa mirë”, bëhet baba për herë të dytë, mësohet emri i djalit

20:55 | 17 Qershor 2021

Aktori i “O sa mirë”, Ernest Zymberi, është bërë baba për herë të dytë.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi që ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij në Facebook.

Ai dhe bashkëshortja e tij kanë mirëpritur një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Rron.

Komento: