Albërie Hadërgjinaj vesh fustanin me unik, lë ‘pa mend’ të pranishmit

08:54 | 14 Dhjetor 2018

Këngëtarja kosovare, Albërie Hadërgjonaj ëshë ndër këngëtaret me të pëlqyera në vend.

Krahas muzikës, Albëria shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën pastime të ndyshme për fansat e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo vazhdimisht publikon foto dhe video duke u shfaqet goxha provokuese. Edhe pse është bërë gjyshe, Albëria duket si një vazjë 20 vjeçare.

Në një video të publikuar së fundmi, Albëria shfaqet e veshur me një fustan shumë unik. Në këtë fustan Albëria shfaqet supër joshëse. /ORAinfo/

Komento: