Almeda në pushim me burrin, atje i ndodh e papritura. – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Almeda në pushim me burrin, atje i ndodh e papritura.

12:16 | 30 Dhjetor 2018

Almeda Abazi është ish-miss Shqipëria që pas këtij suksesi karrierën dhe jetën e saj e vazhdoi në Turqi.

Ajo para një viti u martua me aktorin shumë të njohur turk Tolgahan Saysman e që në publikun shqiptar njihet me rolin e ‘Çënarit’. Përcjell ORAnfo.

Almeda tani është shtatzënë dhe duket se këtë kohë po e shijon shumë edhe pse ka ndryshuar shumë në pamje.

Sot, ajo dhe ‘Çënari’ kanë shkuar në pushim, mirëpo nga atje Almeda ka postuar një video shumë interesante ku duket një mace duke luajtur mbi tavanin e kafenesë ku po qëndron Almeda./ORAinfo/

Komento: