Almeda sot është shumë e lumtur, por ja çka e ka gëzuar kaq shumë atë

20:01 | 12 Dhjetor 2018

Almeda Abazi është modelja e njohur shqiptare e cila në moshë fare të re u shpall miss Albania, dhe që nga atëherë ajo shkoi në Turqi ku edhe jeton.

Ajo u martua me aktorin shumë të njohur turk, e që në publikun shqiptar njihet më shumë me rolin e saj të ‘Çënarit’ në serialin turk ‘Lale Devri’, shkruan ORAinfo.

Almeda tani është shtatzënë dhe gjatë kësaj kohe ka ndryshuar shumë duke shtuar peshë, e këtë e ka treguar shumë herë në rrjetet e saj sociale.

Sot, ajo ka postuar një video ku shihet bora e parë në oborrin e saj në Stamboll dhe e cila e ka gëzuar tej mase Almedën./ORAinfo/

Komento: