Alvisa, nusja e Mitrovicës poston imazhe duke mjelë lopën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Alvisa, nusja e Mitrovicës poston imazhe duke mjelë lopën

12:36 | 17 Janar 2022

Alvisa dhe Bashkimi ia panë hajrin emisionit “Për’puthen”.

Alvisa nga Vlora e Bashkimi nga Mitrovica janë çifti i parë që dolën nga sezoni i tretë i Për’puthen.

E pas largimit nga emisionit dyshja janë duke vazhduar njohjen jashtë për t’i vlerësuar gjërat më tutjen.

Ndërkohë ata së fundmi ishin të ftuar në emisionin n’fermë ku treguan planet e tyre për të ardhmen.

Meqë emisioni zhvillohet në fermë Alvisës iu caktua të mjelte lopën gjë të cilën e bëri pa hezituar.

Momentin e tillë ajo e postoi edhe në instastory me mbishkrim: “Dhe thuani qe s’di të mjel lopën”.

Komento: