Amelia luan me hallën, Egzona ua poston forografinë më të ëmbël

16:02 | 16 Dhjetor 2018

Egzona siç duket, sot ka vendosur që të gjithë kohën e saj t’ia kushtojë vajzës së saj, Amelias.

Ajo së bashku me vajzën dhe motrën e Albatritit, Enean kanë luajtur së bashku jashtë me borë,shkruan ORAinfo.

E Egzona nuk ka hezituar që t’i postojë ato momente edhe në Instastory, por, një fotografi që ka tërhequr më shumë vëmëndjën është ajo e vajzës dhe kunatës së saj, Eneas.

Kaq bukur duken ato hallë e mbesë./ORAinfo/

Komento: