Amelia luan me hallën, Egzona ua poston forografinë më të ëmbël – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Amelia luan me hallën, Egzona ua poston forografinë më të ëmbël

16:02 | 16 Dhjetor 2018

Egzona siç duket, sot ka vendosur që të gjithë kohën e saj t’ia kushtojë vajzës së saj, Amelias.

Ajo së bashku me vajzën dhe motrën e Albatritit, Enean kanë luajtur së bashku jashtë me borë,shkruan ORAinfo.

E Egzona nuk ka hezituar që t’i postojë ato momente edhe në Instastory, por, një fotografi që ka tërhequr më shumë vëmëndjën është ajo e vajzës dhe kunatës së saj, Eneas.

Kaq bukur duken ato hallë e mbesë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!