Andrra e Sinanit vishet për herë të parë në dimi e jelek, bëhet nusja më e bukur që keni parë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Andrra e Sinanit vishet për herë të parë në dimi e jelek, bëhet nusja më e bukur që keni parë

19:16 | 22 Maj 2019

Andrra Destani është një personazh shumë i pëlqyer dhe i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës, përcjell ORAinfo.

Tani, janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë edhe më të njohur.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në veshje tipike shqiptare nusërie dhe po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: