Andrra na prezanton me vëllanë, kaq i pashëm është ai

11:52 | 15 Dhjetor 2018

Andrra Destani është gruaja e këngëtarit të njohur nga Shqipëria, Sinan Hoxha.

Bukuroshja nga Kumanova u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin dhe më vonë ata bënë një ndër dasmat më madhështore në këto vitet e fundit, shkruan ORAinfo

Përveç që është e bukur vetë, të tillë e ka edhe familjen e në veçanti vëllain të cilin e ka preantuar sot në InstaStory.

Andrra ka postuar sot fotografitë më të interesante me të./ORAinfo/

Komento: