Ani pse sot të ndarë, kështu e urojnë për ditëlindje dajlin e tyre Bora dhe Vini

14:32 | 12 Dhjetor 2018

Vogëlushi i moderatores Bora Zemani dhe dj Vin Veli feston sot 4-vjetorin e lindjes.

Përmes urimeve të ndjera Bora dhe Vin Veli e kanë kujtuar këtë ditë.

“Fiks para kater vitesh erdhe ne boten time! 12/12/2014 Faleminderit Zot per kete dite! Djali im, shoku im i ngushte, thesari im, dhurata me e bukur!

Nuk ta them dot me fjale sa te dua. Uroj vetem shendet e lumturi per ty! Happy birthday my all! #blessed,”-përfundon Bora.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime,”-përfundon Veli. Ndonëse ata janë ndarë prej disa kohësh, gjithnjë qëndrojnë pa kompromise për vogëlushin e tyre.

Komento: