Anita uron vajzën për mbrëmjen e maturës, ia publikon foton më të bukur me Ramushin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Anita uron vajzën për mbrëmjen e maturës, ia publikon foton më të bukur me Ramushin

19:40 | 13 Qershor 2021

Anita dhe Ramush Haradinaj janë ndër çiftet me të përfolura në trojet shqiptare.

Bashkëshotrja e kryeministri Haradinaj, Anita është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil dhe elegante, përcjell ORAinfo.

Anita është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe me vajzën e saj e cila është rregulluar për të shkuar në mbrëmjen e matures.

E në mesin e fotografive, është ajo me Ramushin që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: