Arbnora dhe Taulanti dalin së bashku, ajo vesh pallton më të bukur

17:19 | 09 Dhjetor 2018

Arbnora është gruaja e futbollistit të njohur, Taulant Xhakës.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Tashmë ajo është e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo me burrin kanë dalur së bashku dhe si gjithmonë zonja po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: