Arbnora i bën befasi Taulantit për festa, kështu i ka rregulluar shtratin

14:18 | 24 Dhjetor 2018

Arbnora është gruaja e futbollistit të njohur, Taulant Xhakës.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Tashmë ajo është e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka publikuar një pamje ku shihet se e ka rregulluar shtratin.

Pamja duket të jetë shumë romantike./ORAinfo/

Komento: