Ariana del me burrin, fëmijët, vjehrrën e vjehrrin, vëmendjen e marrin dy zonjat

16:07 | 20 Dhjetor 2018

Gruaja e këngëtarit të njohur kosvoar, Ermal Fejzullahut, Ariana po vazhdon të jetë pothuajse çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Ajo është një femër shumë atraktive e cila tashmë është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ariana tani ka një numër të madh të ndjekësve, për të cilët ajo është shumë aktive.

E sot ajo është parë bashkë me gjithë familjen, ku të gjithë po duket shumë bukur.

Por, vëmendjen si gjithmonë e kanë marrë Ariana dhe Nera me pamjen e tyre./ORAinfo/

Komento: