Ariana del me veturë, vozit në këtë gjendje aspak të mirë

20:43 | 18 Dhjetor 2018

Ariana Fejzullahu është gruaja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahut.

Edhe pse u bë e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit, ajo u bë edhe më njohur me dukjen dhe stilin e saj të veçantë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e përkushtuar në familjen e saj ajo nuk heziton edhe të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një video ku shfaqet duke vozitur dhe njëkohësisht rri në telefon dhe shikon një katalog që ka përpara./ORAinfo/

Komento: