Ariana e quan vetën ‘fjollë bore’, ja dukja e saj

11:08 | 22 Dhjetor 2018

Ariana Fejzullahu ndonëse u bë shumë e njohur për puiblikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, famën më të madhe ajo po e merr tani duke pasur paraqitje publike plot stil dhe shumë elegante.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve dhe krahas përkushtimeve që I ka, ajo është aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj, përcjell ORAinfo.

E sot, ajo ka nisur mëngjesin me një fotogografi që e ka postuar në Instagram ku paraqitet ‘mahnitëse’, dhe në mbishkrim ajo ka thënë se po ndjehet si një fjollë bore./ORAinfo/

Komento: