Ariana me plot stil, pozon në mes të shkallëve të një lokali – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana me plot stil, pozon në mes të shkallëve të një lokali

10:41 | 10 Qershor 2021

Ariana pozon në mes të shkallëve të një lokali.

Ariana Fejzullahu është një ndër emrat më të dalluar me paraqitjet që bën.

Ajo të shumtën e kohës kalon në lajm, me pozat perfekte që realizon, shkruan Kosovarja.

Duke u munduar që gjithmonë të duket perfekte, këtë herë ajo pozon në mes të shkallëve pa pikë problemi.

Po ju, si e vlërësoni këtë gjest të saj?

Theksojmë, ajo është nënë e katër fëmijëve dhe njihet për linjat trupore.

Komento: