Ariana na prezanton me motrën ‘binjake’, kaq shumë ngjajnë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana na prezanton me motrën ‘binjake’, kaq shumë ngjajnë

14:57 | 28 Dhjetor 2018

Ariana Fejzullahu ndonëse u bë shumë e njohur për puiblikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, famën më të madhe ajo po e merr tani duke pasur paraqitje publike plot stil dhe shumë elegante.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve dhe krahas përkushtimeve që I ka, ajo është aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo sot ka postuar një fotografi me motrën e saj por që duken sikur të jenë binjake dhe mezi mund ta dallojmë cila është Ariana./ORAinfo/

Komento: