Ariana ‘sfidon’ të ftohtin, del me këtë veshje në qytet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana ‘sfidon’ të ftohtin, del me këtë veshje në qytet

13:11 | 02 Janar 2019

Ariana Fejzullahu ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve dhe është e përkushtuar shumë në familjen e saj duket se gjen kohë edhe për rrjete sociale, në të cilat është jo pak
aktive.

E sot ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet me një veshje jo shumë të përshtatshme për këto fitë të ftohta, por që duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: