Ariana vishet më me stil se kurrë, por ja çfarë merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana vishet më me stil se kurrë, por ja çfarë merr gjithë vëmendjen

19:53 | 29 Dhjetor 2018

Ariana Fejzullahu ndonëse u bë shumë e njohur për puiblikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, famën më të madhe ajo po e merr tani duke pasur paraqitje publike plot stil dhe shumë elegante.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve dhe krahas përkushtimeve që I ka, ajo është aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj, përcjell ORAinfo.

E sot, ajo ka postuar disa fotografi e veshur më me stil se kurrë, por ajo çka bie në sy është se ajo edhe pse është nënë, nuk mund të dallohet fare./ORAinfo.

Komento: