Ariana vishet me shumë stil, Ermali do të ‘shkrihet’ pas saj

17:06 | 19 Dhjetor 2018

Gruaja e këngëtarit të njohur kosvoar, Ermal Fejzullahut, Ariana po vazhdon të jetë pothuajse çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Ajo është një femër shumë atraktive e cila tashmë është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ariana tani ka një numër të madh të ndjekësve, për të cilët ajo është shumë aktive.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me pallto dhe kapuç. Me këtë stil ajo do ta ‘shkrijë’ edhe burrin e saj. /ORAinfo/

Komento: