Arta Bajrami bëhet gati me dal, do t’iu ‘shkrijë’ me fustanin qe ka veshur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arta Bajrami bëhet gati me dal, do t’iu ‘shkrijë’ me fustanin qe ka veshur

19:56 | 01 Shkurt 2019

Arta Bajrami është ndër këngëtaret që vazhdon të mbetët shumë e dashur për publikun.

Edhe pse jo shumë aktive në muzikë, këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen, shkruan ORAinfo.

Por, Arta vazhdon të mbetët aktivr në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat shihet e veshur me një fustan të shkurtër.

Si gjithmonë, Arta po duket shumë e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

Komento: