‘Asht e lëkurë’, Blerona Zeqiri habitë me pamjen në paraqitjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Asht e lëkurë’, Blerona Zeqiri habitë me pamjen në paraqitjen e fundit

10:40 | 18 Janar 2022

Blerona Zeqiri, është njëra nga moderatoret më të pëlqyera në vendin tonë.

Ani pse profesionin e saj e nisi në radio, ajo për publikun u bë e njohur që kur u bë pjesë e ekranit, shkruan ORAinfo.

Blerona, për vite me radhë është përballur me një mbipeshë e cila dikur i solli edhe probleme shëndetësore.

Kësisoj, ajo mori vendim që bëjë një ndërhyrje në lukth, e cila rezultoi e suksesshme.

Nga një person me mbipeshë, tani Blerona është shndërruar në një person ‘asht dhe lëkurë’.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet tepër e dobësuar.

E veshur me stil, dobësimi që ka pësuar Blerona merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Komento: