Askush nuk e priste, Mbappe merr vendim të papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Askush nuk e priste, Mbappe merr vendim të papritur

19:28 | 03 Dhjetor 2019

Mbappe është njëri nga futbollistët më të kërkuar momentalisht.

Ani pse po kërkohet nga shumë skuadra, Kylian Mbappe do të presë deri në fund të sezonit para se të marrë një vendim për të ardhmen e tij, pretendon TF1, përcjell ORAinfo.

Sulmuesi i Paris Saint-Germain ka qenë i lidhur me një transferim te Real Madrid dhe Liverpool gjatë javëve të fundit dhe do të peshojë opsionet e tij kur fushata 2019-20 të përfundojë.

Vetë sulmuesi, ka treguar se në të ardhmen pëlqen të provojë aventura të reja te tjera skuadra./ORAinfo/

Komento: