Atletico Madrid – Bayer Leverkusen, befasi në formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Atletico Madrid – Bayer Leverkusen, befasi në formacionet zyrtare

18:14 | 22 Tetor 2019

Sonte kthehen “ethet” e Champions League.

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Atletico Madrid – Bayer Leverkusen.

Xhiroja e tretë e Ligës së Kampionëve sjellë një përballje për t’u mos u humbur në ‘Wanda Metropolitano’.

Atje duke filluar nga ora 18:55, Atletico Madrid pret Bayer Leverkusen.

Formacionet zyrtare:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!