Babin politikan, por ja çfarë profesioni ‘interesant’ ka filluar djali i Dautit

14:20 | 16 Dhjetor 2018

Daut Haradinaj është deputet i Parlamentit të Kosovës.

Ai është i martuar me prezantuesen e njohur Lola Haradinaj dhe nga kjo martesë kanë dy fëmijë, Davidin dhe Trojën, shkruan ORAinfo

Lola është shumë aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston imazhe të jetës së saj.

E sot ajo ka postuar një video ku shihet djali i tyre në gara noti, çka na bën të kuptojmë se ai ka filluar një profesion krejt ndryshe nga babi i tij./ORAinfo/

Komento: