Bale-Milan, vjen lajmi “bombë” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Bale-Milan, vjen lajmi “bombë”

16:21 | 09 Tetor 2019

AC Milan mund të bëjë një qasje për të nënshkruar yllin e Real Madridin, Gareth Bale në muajt e ardhshëm.

Marrëdhënia midis ish yllit të Tottenham dhe menaxherit Zinedine Zidane duket se është rikthyer të jetë një e mbushur me fërkime.

Bale së fundmi ishte lënë jashtë skuadrës për ndeshjen e Realit të Ligës së Kampionëve kundër Club Brugge, një vendim të cilin ai kuptohet se nuk e morri mirë, përcjell ORAinfo.

Sipas Calciomercato.it, ekzistojnë një numër rrugësh të mundshme për të ardhmen e Uellsianit, të tilla si një lëvizje e mundshme në Kinë, ku ai mund të fitonte një pako të madhe pagash.

Sidoqoftë, priza pretendon se nëse ai do të qëndrojë me Los Blancos deri në fund të sezonit, Milani mund të ritregojë interesin e tyre./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!