Barcelona “harron” Neymar, po e transferon “bishën” e Evropës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona “harron” Neymar, po e transferon “bishën” e Evropës

22:45 | 13 Shtator 2019

Barcelona mund të përfundojë ndjekjen e tyre ndaj Neymar dhe të kthejë vëmendjen te shoku i tij i skuadrës së Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe.

Kampionët spanjollë janë përpjekur të zbresin yllin e Brazilit pasi ai shprehu dëshirën e tij për të lënë PSG, por asnjë transferimi nuk u materializua përpara se të mbyllet dritarja e transferimit,përcjell ORAinfo.

Barca thuhet se po planifikon një rikthim për 27-vjeçarin, por Mundo Deportivo thotë se shumë në klub e shohin Mbappe si një mundësi më të mirë me më shumë potencial sesa Neymar, megjithëse ai pritet të jetë më i shtrenjtë./ORAinfo/

Komento: