Barcelona synon fitoren ndaj Celta Vigos me këtë formacion – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona synon fitoren ndaj Celta Vigos me këtë formacion

20:14 | 09 Nëntor 2019

Barcelona pret në shtëpi në ndeshjen e radhës skuadrën Celta Vigo.

Skuadra katalane luan si nikoqire e Celta, në kuadër të xhiros së 13-të të La Liga.

Barcelona kërkon fitoren për të rikthyer kreun e tabelës. Fitorja është jetike edhe për trajnerin Valverde, i cili do të shkarkohet me çdo barazim tjetër, sipas raportimeve të medieve spanjolle.

Ndeshja mes Barcelonës dhe Celta Vigo do të luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajm ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Barcelona synon fitoren ndaj Celta Vigos me këtë formacion

Komento: