Barcelona-Valencia, ja çfarë po ndodh te kjo ndeshje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona-Valencia, ja çfarë po ndodh te kjo ndeshje

21:30 | 14 Shtator 2019

Katalunasit po tregojnë formë të lartë.

Barcelona e ka nisur vrullshëm ndeshjen përballë Valencies në “Camp Nou”, ku ka shënuar 2 gola në 10 minutat e para.

Nga lojtari që duket se do të jetë zbulimi i vitit, Ansu Fati ka dërguar topin në rrjetë në minutën 2’ dhe dhuroi një super assist për De Jong në minutën e 7’.

Komento: